مک‌کارتنی با آلبوم جدید خود طلسمی ۳۶ ساله را شکست!

27 شهریور 1397
پل مک‌کارتنی پل مک‌کارتنی

موفقیت قابل توجه آلبوم «ایستگاه مصر»

پل مک‌کارتنی، موزیسین نامی آلبوم جدیدی به نام «ایستگاه مصر» روانه بازار کرده که توانسته پس از انتشار در صدر رده‌بندی آلبوم‌های پرفروش روز آمریکا قرار گیرد. آخرین بار ۳۶ سال پیش بود که مک‌کارتنی چنین موفقیتی کسب کرد.

در سال ۱۹۸۲ میلادی بود که پل مک‌کارتنی عضو گروه اسطوره‌ای بیتل‌ها با انتشار آلبومی به نام Tug of War در صدر رده‌بندی آلبوم‌های پرفروش روز آمریکا قرار گرفت. او پس‌ازآن نیز ۱۳ آلبوم به بازار فرستاد، اما نتوانست به‌طور انفرادی آن موفقیت را تکرار کند. حال اما این طلسم ۳۶ ساله شکسته شده و این موزیسین نامدار با آلبوم سولوی جدیدش که «ایستگاه مصر» نام دارد، بر صدر رده‌بندی آلبوم‌های پرفروش روز آمریکا قرارگرفته است. این آلبوم تازه روز یکشنبه ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) که روز انتشارش بود، ۱۵۳ هزار بار به فروش رفت و در زمانی اندک به صدر رده‌بندی آلبوم‌های پرفروش روز رسید.

البته مک‌کارتنی ۷۶ ساله پیشاپیش نیز نهایت تلاش خود را برای کسب چنین موفقیتی انجام داده و با حضور پیگیر در برنامه‌ها و شوهای تلویزیونی چرخ تبلیغات را برای «ایستگاه مصر» به گردش در آورده بود. قابل‌ذکر است که این آلبوم در زادگاه مک‌کارتنی، یعنی بریتانیا تنها رتبه سوم را پس از انتشار به خود اختصاص داد.

آخرین ویرایش در %ب ظ، %12 %664 %1398 ساعت %19:%فروردين