«دوباره عشق»، نخستین آلبوم حامد همایون منتشر شد

27 دی 1395

نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون» خواننده جوان موسیقی پاپ در ایران منتشر شد، این اثر «دوباره عشق» نام دارد و شامل مجموعه‌ای از آهنگ‌های جدید و قدیم این هنرمند است.

 آلبوم ۱۸ آهنگ دارد و در تولید آن موزیسین‌هایی چون سامان امامی، مسعود جهانی و سپهر شاکری مشارکت داشتند. حامد همایون از اشعار هنرمندانی چون سهیل حسینی، محمدرضا نظری، ندا حاتمی، آرزو مرجانی و مریم زاهدی نیز بهره گرفته است.12 آهنگ این آلبوم درگذشته به‌صورت سینگل یا تک آهنگ منتشرشده، این خواننده جوان برای تکمیل «دوباره عشق» ۶ آهنگ جدید هم ضبط کرده، خبر خوشی برای هواداران حامد همایون که مدت‌هاست در انتظار این مجموعه هستند. این آلبوم که تهیه‌کننده آن شرکت «ترانه شرقی» است، از پنجشنبه بیست و سوم دی‌ماه در ایران توزیع‌شده و از طریق فروشگاه‌های عرضه محصولات هنری در دسترس علاقه‌مندان است. 

حامد همایون که نام اصلی او حامد محمود زاده است، در شیراز متولدشده و فعالیت‌های حرفه‌ای خود را سال گذشته آغاز کرد. او با انتشار آهنگ‌های شاد و پرانرژی در عرض کوتاهی به اوج شهرت رسید و به یکی از خواننده‌های محبوب موسیقی پاپ تبدیل شد. انتشار کلیپی از پخش یکی از ترانه‌های او در پروازهای هواپیمایی مالزی شهرت او را چند برابر کرد. حامد همایون با استفاده از ترانه‌های ساده و ریتم‌های دل‌نشین ایرانی، ترکیب تازه‌ای از موسیقی پاپ را ارائه می‌دهد، ابتکار تازه‌ای که با استقبال زیادی از سوی هنردوستان، به‌ویژه نسل جوان همراه شده است. از آثار پرشنونده او می‌توان به «هیهات»، «ای جان»، «چتر خیس» و «خدا همین حوالیه» اشاره کرد.حامد همایون در ماه‌های اخیر چند اجرای کوچک داشته و در برنامه‌های خیریه مختلفی به هنرنمایی پرداخته است.