آثار بنکسی نقاش گرافیتی مشهور در یک نمایشگاه در لندن

از بنکسی کارهای زیادی مشهور هستند. از جمله این نقاشی که استیو جابز را کشیده و یادآور شده او نیز مهاجرزاده بود از بنکسی کارهای زیادی مشهور هستند. از جمله این نقاشی که استیو جابز را کشیده و یادآور شده او نیز مهاجرزاده بود

کارهای بنکسی نقاش گرافیتی مشهور معمولاً همه باهم در یکجا نشان داده نمی‌شود؛ اما یک نمایشگاه در شرق لندن با آثار او برپاشده است.

 بنکسی نام مستعار یک نقاش گرافیتی است که در هنر خیابانی او، نوعی طعنه وجود دارد. وی بریتانیایی است و هویت او مخفی مانده است.به گزارش آسوشیتدپرس، در گالری «هنگ آپ» در شرق لندن، نمایشگاهی ثابت با عنوان «بنکسی بانکر» یا به‌اصطلاح «پناهگاه زیرزمینی بنکسی»، تعداد محدودی از چاپ‌های بنکسی برای هنردوستان و کلسیونر های بین‌المللی به نمایش درآمده است.یکی از آن‌ها تابلوی تظاهرکنندگان است که گل پرت می‌کنند با عنوان «عشق در فضا» است.

 آثار متنوع دیگری از او منتشرشده است. دیگری دختری با بادکنک است از دیوار کرانه باختری رود اردن که جزو سرزمین‌های محل چالش فلسطین و اشغالگران اسراییلی است.

 

بن کاتن، مدیر گالری «هنگ آپ» می‌گوید «دختر با بادکنک» یکی از پرطرفدارترین آثار بنکسی است.وی افزود: «در اینجا مجموعه‌ای از کارهای امضاشده و امضا نشده داریم. بعضی‌هایشان خیلی نادر هستند مثل عکس کیت ماس، بعضی‌هایشان خیلی نمادین هستند مثل دختر با بادکنک».بهای هر قطعه اثر امضاء نشده در این گالری بین ۵ تا سی هزار پوند یا نهایت ۳۸ هزار دلار است. آثاری که امضاءشده‌اند نیز از حدود ۱۳ هزار دلار تا ۱۳۰ هزار دلار قیمت دارند. گالری «هنگ آپ» از زمان گشایشش در سال ۲۰۰۸ تا به امروز بیشترین درآمد را از فروش آثار بنکسی داشته است؛ که به آن‌ها کمک کرده است تا با کلکسیونرها، حراج خانه‌ها و گالری‌های معروف در سراسر جهان در ارتباط باشند.

آخرین ویرایش در %ب ظ، %28 %383 %1396 ساعت %12:%تیر