اخبار

اخبار (14)

10 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز موسیقی «گرمی» سال ۲۰۱۸ شب گذشته برگزار شد.

10 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

برگزیدگان سی‌و‌ششمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی تئاتر و هنرمندان در تالار وحدت معرفی شدند.

07 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

نخستین تصاویر فیلم «دختران خورشید» که با بازی «گلشیفته فراهانی» منتشر شده، اثری درباره مبارزات زنان مسلح کرد علیه نیروهای اشغالگر داعش که «ایو هوسون» آن را کارگردانی کرده است.

07 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

«التون جان»، خواننده بریتانیایی، پس از ۵۰ سال اجرای کنسرت در سراسر جهان می‌خواهد که وقت خود را بیش‌تر صرف خانواده‌اش کند. او می‌گوید که تور کنسرت بعدی‌اش آخرین تور او خواهد بود اما با هنر وداع نخواهد کرد.

07 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

کاخ سفید از موزه گوگنهایم نیویورک خواست تابلو «چشم‌انداز برفی» اثر ونسان ون‌گوگ را به دونالد ترامپ و همسرش امانت دهد اما این موزه با رد این درخواست گفت می‌تواند یک توالت طلارا به آنها امانت دهد.

07 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

«گشتي در موزه كمونيسم» عنوان كتابي است از اسلاونكا دراكوليچ كه به‌تازگي با ترجمه سما قرايي توسط نشر هنوز منتشر شده است.

07 بهمن 1396 منتشرشده در اخبار

«جورج بازلیتز»، یکی از بزرگ‌ترین نقاشان جهان که او را خالق نقاشی‌های وارونه می‌دانند ۸۰ ساله شد. نهاد بیلر به مناسبت تولدش، از گزیده‌های آثار این نقاش، نمایشگاهی ترتیب داده است تا ثابت کند او همچنان پویایی خود را حفظ کرده است.

07 دی 1395 منتشرشده در اخبار

پیشتازی دوباره نقاشان با ۱۴ نمایشگاه در عرصه هنرهای تجسمی، در روزهای سرد زمستان

15 آذر 1395 منتشرشده در اخبار

جلسه نقد و بررسی نمایش «رؤیای یک‌شب نیمه تابستان» بر اساس نوشته ویلیام شکسپیر، بازنویسی باقر سروش و کارگردانی مصطفی کوشکی روز دوشنبه مورخ 15 آذرماه توسط کانون ملی منتقدان تئاتر ایران برگزار می‌شود.